Березняківська громада
Черкаська область, Смілянський район

#dzhura_2020, #УДЦНПВ

Черкаська область, с.Березняки, рій "Берест", місце таборування: Холодний Яр 4 серпня. 1-ий день таборування Сьогодні рій "Берест"розпочав участь у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Похідний атаман (керівник) Овчаренко Олександр Валерійович. Виховник - Соловйова Вікторія Володимирівна. Відповідно до умов Конкурсу тривалість наметового таборування – три ночівлі у польових умовах за межами населеного пункту. Бажаємо джурам та їхнім керівникам цікавого і корисного таборування; усішного виконання всіх запланованих завдань!

09:19 05.08.2020