A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березняківська громада
Черкаська область, Смілянський район

Постійні комісії

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, регламенту та

антикорупційної політики:

Губа Олександр Іванович – голова постійної комісії

Члени постійної комісії:

Литвин Валентина Григорівна

Лисенко Галина Іванівна

Болотова Олеся Василівна

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій,

міжнародного співробітництва та управління комунальним майном:

Губа Олена Володимирівна – голова постійної комісії

Члени постійної комісії:

Огурна Тетяна Миколаївна

Менделуц-Кубишко Оксана Василівна

Литвин Галина Леонідівна

Тарануха Андрій Миколайович

 

 Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва,

архітектури, охорони пам’яток, благоустрою та охорони навколишнього середовища:

Маруніч Віталій Іванович – голова постійної комісії

Члени постійної комісії:

Бурдій Наталія Миколаївна

Куценко Тарас Миколайович

Кострицька Юлія В’ячеславівна

Кутовий Олег Олегович

Петренко Віта Сергіївна

 

Постійна комісія з соціально-гуманітарних питань, питань культури та спорту:

Іщенко Олександр Петрович – голова постійної комісії

Члени постійної комісії:

Шеремет Лариса Григорівна

Коваль Олександр Віталійович

Курашова Наталія Анатоліївна

Шевченко Лілія Миколаївна

Шейко Ольга Миколаївна

 

Комісії при виконавчому комітеті:

С К Л А Д
АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

  1. Кучер Василь Дмитрович – пенсіонер, голова комісії
  2. Аністратенко Дмитро Маркович – пенсіонер, заступник голови комісії 
  3. Менделуц-Кубишко Оксана Василівна – інспектор ВОС, секретар комісії
  4. Куценко Ілько Родіонович – пенсіонер, голова ради ветеранів, член комісії
  5. Комнатний Анатолій Анатолійович – заступник директора ДСП "Агрокомплекс", член виконкому, член комісії
  6. Кулик Віктор Іванович – вчитель загальноосвітньої школи, член комї
  7. Івоненко Артем Олександрович– дільничий інспектор Смілянського МРВ, член комісії
  8. Шейко Юрій Андрійович - вчитель -пенсіонер, член комісії

 

С К Л А Д
ЗЕМЕЛЬНО-УЗГОДЖУВАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

  1. Кулик Віктор Іванович – голова комісії
  2. Кучер Василь Дмитрович – заступник голови комісії
  3. Макова Наталія Володимирівна – секретар комісії
  4. Аністратенко Дмитро Маркович – член комісії
  5. Пухна Вікторія Олександрівна – член комісії
  6. Пугач Микола Миколайович – член комісії
  7. Чичук Анатолій Тарасович – член комісії

 

С К Л А Д
ГРОМАДСЬКО - САНІТАРНОЇ КОМІСІЇ

  1. Литвин Тетяна Дмитрівна – голова комісії, фельдшер, завідуюча ФАПом.
  2. Козубенко Ольга Петрівна   – секретар комісії,  виховатедь ДНЗ№10 "Берізка"
  3. Гнатенко Іван Карпович –  агроном ДСП «Агрокомплекс», член комісії
  4. Олійник Олександ Олександрович – завідувач ДНЗ №10 «Берізка», член комісії
  5. Макова Наталія Володимирівна – директор будинку культури, член комісії
  6. ГнатенкоВалентина Аврамівна – директор загальноосвітньої школи, член комісії
  7. Губа Олександр Іванович – завідувач    МТФ ТОВ "МейкАгро", член комісії
  8. Онищенко Володимир Антонович – голова мисливського товариства, член комісії
  9. Тихенко Наталія Анатоліївна – секретар сільської ради, член комісії
  10. Трохименко Олександр Володимирович – голова фермерського господарства «Прометей», член комісії

 

С К Л А Д
КОМІСІЇ ПО ПРОФІЛАКТИЦІ ПРАВОПОРУШЕНЬ НА СЕЛІ

  1. Гончаренко Надія Василівна – сільський голова, голова комісії
  2. Левченко Оксана Миколаївнахудожній керівник БК, секретар комісії
  3. Комнатний Анатолій Анатолійович – заступник директора ДСП «Агрокомплекс», член комісії
  4. Ніщук Дмитро Васильович – підприємець, член комісії
  5. Гнатенко Іван Карпович – головний агроном ДСП «Агрокомплекс», член комісії
  6. Кулик Віктор Іванович– пенсіонер, член комісії
  7. Пехітов Микола Сергійович – вчитель загальноосвітньої школи, член комісії

 

С К Л А Д
ГРОМАДСЬКОЇ КОМІСІЇ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

  1. Шеремет Лариса Григорівна– голова комісії, заступник директора загальноосвітньої школи з виховної роботи
  2. Литвин Галина Леонідівна – секретар комісії, зав. шкільної бібліотеки
  3. Пехітова Людмила Петрівна – член комісії, шкільний психолог
  4. Литвин Тетяна Дмитрівна - член комісії, медпрацівник ФАПу
  5. Івоненко Артем Олександрович- член комісії, дільничний інспектор міліції
  6. Литвин Сергій Павлович - член комісії, депутат сільської ради
  7. Кулик Тамара Григорівна - член комісії, вчитель-пенсіонер.

 

СКЛАД
координаційної ради з питань діяльності громадських формувань
з охорони громадського порядку

  1. Гончаренко Надія Василівна – сільська голова, голова ради
  2. Шеремет Лариса Григорівна – заступник директора загальноосвітньої школи, голова комісії у справах неповнолітніх, заступник голови ради (за згодою)
  3. Менделуц-Кубишко Оксана Василівна – інспектор ВОС, секретар ради, член комісії
  4. Комнатний Анатолій Анатолійович – заступник  директора ДСП «Агрокомплекс», член комісії  
  5.  Гнатенко Валентина Аврамівна – директор загальноосвітньої школи, член комісії
  6. Олійник Олександр Олександрович – завідувач дитячим дошкільним закладом, член комісії
  7. Макова Наталія Володимирівна - директор будинку культури, член комісії
  8. Литвин Тетяна Дмитрівна – завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом, член комісії
  9. Пехітов Микола Сергійович – вчитель фізвиховання загальноосвітньої школи, член комісії

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь